Email: info@jargonmedya.com
Telefon: 0 312 284 57 46

Title Image

Hizmetlerimiz

Marka Stratejisi Belirleme

İyi kurgulanmış bir strateji; fonksiyonel iletişim projelerinin orijin noktasıdır. Marka yöneticilerimiz, ilkelerimiz doğrultusunda bu orijinden başlayıp piyasa araştırmaları, rakip analizleri, hedef kitle davranışı tespitleri yaparak; markanızın dijital dünyada yer alma şekline karar verir ve marka kimliğine uygun stratejiler geliştirir.

Markanızın vizyonu ve yenilikçi anlayışına uygun şekilde; hedef kitleniz ile olan iletişiminizi en yüksek seviyede tutmayı amaçlayan en etkili kurumsal kimliğin (logo tasarımı, slogan belirleme, kartvizit tasarımı, ambalaj tasarımı v.b.) oluşturulmasını içerir.

Müşterilerinizle anında etkileşime geçmenizi hedefleyen, son teknoloji ile desteklenmiş, özgün tasarımları ile markanıza özel hazırlanmış; mobil ve tablet cihazlara uygun web siteleri, online ve offline uygulamaları içerir

Firmanıza ait bilgilerin en doğru şekilde analiz edilmesinden sonra, marka imajınıza en uygun olan mesajın belirlenmesi ve doğru sosyal medya kanalı üzerinden hedef kitlenize ulaştırılmasını içerir.Ayrıca sosyal medyanın değişen yapısına uygun tasarımların hazırlanması ve yapılan paylaşımların sürekli takibi ve geri bildirimlerin değerlendirilmesi hizmetlerini kapsar.

Yaratıcı ve çağın gereklerine uygun yenilikçi tasarımlarla, markanızın etkinliğini ve bilinirliğini artıracak reklamlarla hedef kitlenize en doğru kanaldan ulaşmanızı sağlar.

Radyo, televizyon, internet gibi görsel ve işitsel mecralar için markanızın mesajını hedef kitleye ulaştırmak için en etkili reklam senaryolarının yazılması, radyo spotlarının hazırlanması ve reklam filminin çekilmesi.

Jargon Medya Reklam Ajansı

Biz markalarımız için pazarlama stratejileri yazıp, kreatif konseptler hazırlayarak mecra bağımsız sürdürülebilir iletişim modelleri üretiyor ve yönetiyoruz. İnce eleyip sık dokuyor, markalarımızla temas edilen her noktada doğru mesajın verilmesini sağlıyoruz.